24.000 MHz smd TSX-3225 24.0000MD30X-C3 7M-24.000MAAE-T TSX-3225 24.0000MF15X-AC
Symbol Micros:
Q24.000 3.2x2.5 t
Case : QSMD-3.2x2.5x0.7
20pF, +/-30ppm -40÷+85°C +/-50ppm Dimension: 3.2*2.5*0.7mm ; TSX-3225 24.000MF10Z-C3 (-20+75) 7M-24.000MEEQ-T
Parameters
| Frequency: | 24,000MHz |
| Dimensions: | 3.2x2.5x0.7mm |
| Case: | QSMD-3.2x2.5x0.7 |
| Manufacturer: | WTL |
| Capacitance: | 20pF |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Frequency stability [ppm]: | 30ppm |
Manufacturer:: Fronter
Manufacturer part number: SMD3225 24.000MHz 20-20i RoHS
Case style: QSMD-3.2x2.5x0.7
Datasheet
In stock:
2725 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2780 | 0,1543 | 0,1025 | 0,0855 | 0,0796 |
Manufacturer:: TXC
Manufacturer part number: 7M-24.000MEEQ-T
Case style: QSMD-3.2x2.5x0.7
External warehouse:
15000 pcs.
| Quantity of pcs. | 3000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3814 |
| Frequency: | 24,000MHz |
| Dimensions: | 3.2x2.5x0.7mm |
| Case: | QSMD-3.2x2.5x0.7 |
| Manufacturer: | WTL |
| Capacitance: | 20pF |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Frequency stability [ppm]: | 30ppm |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols