XRCGB25M000F3M00R0 MURATA CRYSTAL
Symbol Micros: Q25.000 2016 XRCGB25M000F3M00R0
Contractor Symbol:
Case : QSMD-2.0x1.6
Crystal 25MHz +/-30ppm (Tol) +/-40ppm (Stability) 6pF 150Ohm 4-Pin SMD
Parameters
Frequency: 25,000MHz
Dimensions: 2x1,6x0,5mm
Case: QSMD-2.0x1.6
Manufacturer: MURATA
Capacitance: 6pF
Frequency stability [ppm]: 40ppm
Manufacturer:: Fronter Manufacturer part number: SMD2016 25.000MHz 6-30i RoHS Case style: QSMD-2.0x1.6 Datasheet
In stock:
100 pcs.
Quantity of pcs. 5+ 20+ 100+ 300+ 1000+
Add to comparison tool
Packaging:
100
Frequency: 25,000MHz
Dimensions: 2x1,6x0,5mm
Manufacturer: MURATA
Capacitance: 6pF