40.000 MHz SMD2.0*1.6mm
Symbol Micros:
Q40.000 2.0x1.6
Case : QSMD-2.0x1.6
8~20pF, +/-10~+/-30ppm, -10÷60°C, fundamental Dimension: 2.0x1.6x0.5mm; Podobny do : 402F4001XIAR; XRCGB40M000F1S2AR0; W1M40000000C08DE1N; W1M40000000D10DD1N;
Parameters
| Frequency: | 40,000MHz |
| Dimensions: | 2x1,6x0,5mm |
| Case: | QSMD-2.0x1.6 |
| Manufacturer: | WTL |
| Capacitance: | 20pF |
| Operating temperature (range): | -10°C ~ 60°C |
| Frequency stability [ppm]: | 30ppm |
Manufacturer:: WTL
Manufacturer part number: Q40.000MHz SMD RoHS
Case style: QSMD-2.0x1.6
Datasheet
In stock:
100 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 10+ | 30+ | 100+ | 400+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,8009 | 0,5041 | 0,4169 | 0,3722 | 0,3486 |
Manufacturer:: Fronter
Manufacturer part number: SMD2016 40.000Mhz 12-10c RoHS
Case style: QSMD-2.0x1.6
Datasheet
In stock:
300 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2311 | 0,1157 | 0,0690 | 0,0570 | 0,0514 |
Manufacturer:: Murata Elektronik GmbH
Manufacturer part number: XRCGB40M000F1S2AR0
Case style: QSMD-2.0x1.6
External warehouse:
3000 pcs.
| Quantity of pcs. | 3000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3486 |
| Frequency: | 40,000MHz |
| Dimensions: | 2x1,6x0,5mm |
| Case: | QSMD-2.0x1.6 |
| Manufacturer: | WTL |
| Capacitance: | 20pF |
| Operating temperature (range): | -10°C ~ 60°C |
| Frequency stability [ppm]: | 30ppm |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols