Thick film chip resistor smd; 0603; 0.0R;
Symbol Micros:
R3S0000.00f
Case : smd0603
Thick film chip resistor smd; 0603; 0.0R; 1%; 0.1W; operating temperature: -55°C~125°C
Parameters
| Power: | 0,1W |
| Resistance: | 0 Ohm |
| Tolerance [%]: | 1% |
| Case: | 0603 cal |
| Case: | 1608 mm |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
| Mounting: | SMD |
Manufacturer:: YAGEO
Manufacturer part number: RC0603FR-070RL RoHS
Case style: smd0603
In stock:
69970 pcs.
| Quantity of pcs. | 100+ | 300+ | 1000+ | 5000+ | 25000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0104 | 0,0046 | 0,0023 | 0,0014 | 0,0012 |
Manufacturer:: YAGEO
Manufacturer part number: RC0603FR-070RL
Case style: smd0603
External warehouse:
130000 pcs.
| Quantity of pcs. | 5000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0013 |
Manufacturer:: YAGEO
Manufacturer part number: RC0603FR-070RL
Case style: smd0603
External warehouse:
2120000 pcs.
| Quantity of pcs. | 70000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0019 |
| Power: | 0,1W |
| Resistance: | 0 Ohm |
| Tolerance [%]: | 1% |
| Case: | 0603 cal |
| Case: | 1608 mm |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
| Mounting: | SMD |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols