Thick film chip resistor smd; 0603; 30.1kR;
Symbol Micros:
R3SK030.10b
Case : smd0603
Thick film chip resistor smd; 0603; 30.1kR; 0.1%; 0.1W; operating temperature: -55°C~150°C
Parameters
| Power: | 0,1W |
| Resistance: | 30,1 kOhm |
| Tolerance [%]: | 0,1% |
| Case: | 0603 cal |
| Case: | 1608 mm |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 150°C |
| Mounting: | SMD |
Manufacturer:: YAGEO
Manufacturer part number: RT0603BRD0730K1L
Case style: smd0603
External warehouse:
15000 pcs.
| Quantity of pcs. | 5000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0280 |
Manufacturer:: YAGEO
Manufacturer part number: RT0603BRD0730K1L
Case style: smd0603
External warehouse:
10000 pcs.
| Quantity of pcs. | 5000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0195 |
| Power: | 0,1W |
| Resistance: | 30,1 kOhm |
| Tolerance [%]: | 0,1% |
| Case: | 0603 cal |
| Case: | 1608 mm |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 150°C |
| Mounting: | SMD |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols