Heatsink; profil D01
Symbol Micros:
RAD D01A
Case : Rys.RADD01A
Heatsink; profil D01; length=19.05mm; width=13.21mm; wys=12.7mm; TO202; TO220; 21K/W; black anodised
Parameters
| Width [mm]: | 13,21mm |
| Height [mm]: | 12,7mm |
| Lenght: | 19,05mm |
| Profile: | D01 |
| Manufacturer: | N/A |
| Accessories type: | N/A |
Manufacturer:: AWSW
Manufacturer part number: V7236C1 RoHS
Case style: Rys.RADD01A
In stock:
1472 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 10+ | 50+ | 400+ | 1200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,5323 | 0,3227 | 0,2496 | 0,2186 | 0,2131 |
Manufacturer:: ASSMANN
Manufacturer part number: V7236C1
Case style: Rys.RADD01A
External warehouse:
640 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2661 |
Manufacturer:: AWSW
Manufacturer part number: V7236C1
Case style: Rys.RADD01A
External warehouse:
12800 pcs.
| Quantity of pcs. | 100+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2131 |
| Width [mm]: | 13,21mm |
| Height [mm]: | 12,7mm |
| Lenght: | 19,05mm |
| Profile: | D01 |
| Manufacturer: | N/A |
| Accessories type: | N/A |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols