FK 209 SA 32 Fischer Heatsink
Symbol Micros:
RAD FK 209 SA 32
Case : Rys.FK 209 SA 32
Heatsink; FK 209; length=18mm; width=25,4mm; height=8mm; SOT 32; 25K/W; black anodised
Parameters
| Thermal resistance: | 25K/W |
| Width [mm]: | 25,4mm |
| Lenght: | 18mm |
| Height [mm]: | 8mm |
| : | Anodowane |
| Accessories type: | N/A |
| Material: | Aluminium |
Manufacturer:: Fischer
Manufacturer part number: FK 209 SA-32
Case style: Rys.FK 209 SA 32
External warehouse:
1805 pcs.
| Quantity of pcs. | 300+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3869 |
| Thermal resistance: | 25K/W |
| Width [mm]: | 25,4mm |
| Lenght: | 18mm |
| Height [mm]: | 8mm |
| : | Anodowane |
| Accessories type: | N/A |
| Material: | Aluminium |
| Manufacturer: | FISCHER |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols