FK 244 13 D PAK Fischer Heatsink
Symbol Micros:
RAD FK244/13DPAK
Case : Rys.RADFK244/13DPAK
Heatsink; FK 244; length=13mm; width=23mm; height=10mm; SOT 223; TO 252; TO 263; TO 268; SO-8; SO 10; SO-14; SO-16; 25K/W
Parameters
| Thermal resistance: | 25K/W |
| Width [mm]: | 13mm |
| Lenght: | 10mm |
| Height [mm]: | 23mm |
| Accessories type: | N/A |
| Manufacturer: | FISCHER |
Manufacturer:: Fischer
Manufacturer part number: FK 244 13 D PAK TR RoHS
Case style: Rys.RADFK244/13DPAK
Datasheet
In stock:
122 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 5+ | 30+ | 200+ | 400+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 1,2695 | 0,8886 | 0,7335 | 0,6771 | 0,6677 |
Manufacturer:: Fischer
Manufacturer part number: FK 244 13 D PAK TR
Case style: Rys.RADFK244/13DPAK
External warehouse:
56590 pcs.
| Quantity of pcs. | 200+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,8912 |
| Thermal resistance: | 25K/W |
| Width [mm]: | 13mm |
| Lenght: | 10mm |
| Height [mm]: | 23mm |
| Accessories type: | N/A |
| Manufacturer: | FISCHER |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols