ICK BGA 14 x 14 x 10 Fischer Heatsink
Symbol Micros:
RAD ICK BGA 14 x 14 x 10
Case : Rys.ICK BGA 14 x 14 x 10
Heatsink; ICK BGA; length=14mm; width=14mm; height=10mm; 27,4K/W; black anodised
Parameters
| Thermal resistance: | 27,4K/W |
| Width [mm]: | 14mm |
| Lenght: | 14mm |
| Height [mm]: | 10mm |
| : | Anodowane |
| Accessories type: | N/A |
| Material: | Aluminium |
Manufacturer:: Fischer
Manufacturer part number: ICK BGA 14 X 14 X 10
Case style: Rys.ICK BGA 14 x 14 x 10
External warehouse:
1220 pcs.
| Quantity of pcs. | 200+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,6274 |
| Thermal resistance: | 27,4K/W |
| Width [mm]: | 14mm |
| Lenght: | 14mm |
| Height [mm]: | 10mm |
| : | Anodowane |
| Accessories type: | N/A |
| Material: | Aluminium |
| Manufacturer: | FISCHER |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols