ICK SMD A 13 SA Fischer Heatsink
Symbol Micros: RAD ICKSMDA13SA
Contractor Symbol:
Case : Rys.ICKSMDA13SA
Heatsink; ICK SMD; length=13mm; width=6.3mm; height=4.8mm; 63K/W; black anodised
Parameters
Thermal resistance: 63K/W
Width [mm]: 6,3mm
Lenght: 13mm
Height [mm]: 4,8mm
: Anodowane
Accessories type: N/A
Material: Aluminium
Manufacturer:: Fischer Manufacturer part number: ICKSMDA13SA RoHS Case style: Rys.ICKSMDA13SA
In stock:
36 pcs.
Quantity of pcs. 2+ 10+ 30+ 100+ 400+
Add to comparison tool
Packaging:
100
Manufacturer:: Fischer Manufacturer part number: ICK SMD A 13 SA Case style: Rys.ICKSMDA13SA
External warehouse:
330 pcs.
Quantity of pcs. 10+ (Please wait for the order confirmation)
Add to comparison tool
Packaging:
10
Delivery within 4-7 business days.
Minimum order amount
must exceed 40 Euro.
Thermal resistance: 63K/W
Width [mm]: 6,3mm
Lenght: 13mm
Height [mm]: 4,8mm