SK 53 50 SA Fischer Heatsink
Symbol Micros:
RAD SK53-050
Case : Rys.RADSK53-050
Heatsink; SK 53; length=50mm; width=180mm; height=48mm; hole 2xTO3/2xCB; 1.25K/W
Parameters
| Thermal resistance: | 1.25K/W |
| Width [mm]: | 180mm |
| Lenght: | 50mm |
| Height [mm]: | 48mm |
| Accessories type: | N/A |
| Manufacturer: | FISCHER |
Manufacturer:: Fischer
Manufacturer part number: SK 53 50 SA
Case style: Rys.RADSK53-050
External warehouse:
300 pcs.
| Quantity of pcs. | 25+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 5,5210 |
| Thermal resistance: | 1.25K/W |
| Width [mm]: | 180mm |
| Lenght: | 50mm |
| Height [mm]: | 48mm |
| Accessories type: | N/A |
| Manufacturer: | FISCHER |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols