ESP32-S3-BOX-3
Symbol Micros:
RF ESP32-S3-BOX-3
Case : Rys.ESP32-S3-BOX-3
ESP32-S3 Voice Recognition Audio Evaluation Board;
Parameters
| Dimensions: | 25,4x62,74mm |
| Interface: | GPIO/I2C/SPI/UART/PWM/ADC/DAC/I2S/IR/USB-C OTG/microSD |
| Supply voltage range: | 3V ~ 3,6V |
| Band: | 2,4GHz |
| Operating temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Manufacturer: | Espressif |
| Downlink transfer: | 150Mbps |
| Dimensions: | 25,4x62,74mm |
| Interface: | GPIO/I2C/SPI/UART/PWM/ADC/DAC/I2S/IR/USB-C OTG/microSD |
| Supply voltage range: | 3V ~ 3,6V |
| Band: | 2,4GHz |
| Operating temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Manufacturer: | Espressif |
| Downlink transfer: | 150Mbps |
| Transmission: | WiFi/Bluetooth |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols