RFM219S-433S1 HopeRF
Symbol Micros: RF RFM219S-433S1
Contractor Symbol:
Case : RF RFM219S-xxxS1
433MHz 1.8÷3.6V -109dBm compatible of RFM01
Parameters
Dimensions: 16x16x5mm
Supply voltage: 1,8V~3,6V
Receiver sensivity: -109dBm
Frequency: 433MHz
Interface: SPI
Modulation: FSK; GFSK; OOK
Operating temperature (range): -40°C ~ 85°C
In stock:
11 pcs.
Quantity of pcs. 1+ 3+ 10+ 50+ 200+
Add to comparison tool
Packaging:
50
Dimensions: 16x16x5mm
Supply voltage: 1,8V~3,6V
Receiver sensivity: -109dBm
Frequency: 433MHz
Interface: SPI
Modulation: FSK; GFSK; OOK