TCA04BR-915
Symbol Micros: RF TCA04BR-915
Contractor Symbol:
Case : Rys.TCA04B
SMD ISM Chip Antenna, 915MHz, gain 1.0dBi, BW 70MHz, dim. 30×7.0×1.8mm
Parameters
Dimensions: 30x7,0x1,8mm
Frequency range: 915MHz
Peak gain: 1,0dBi
Manufacturer:: TriCOME Manufacturer part number: TCA04BR-W1 RoHS Case style: Rys.TCA04B Datasheet
In stock:
70 pcs.
Quantity of pcs. 1+ 5+ 20+ 100+ 500+
Add to comparison tool
Packaging:
20
Dimensions: 30x7,0x1,8mm
Frequency range: 915MHz