TCA07FRT-B5<520MHz>
Symbol Micros:
RF TCA07FRT-B5-520
Case : Rys.TCA07F
miniaturized antenna smd, 520MHz; -2dBi; -20°C~85°C; TCA07FRT-B5<520MHz>
Parameters
| Dimensions: | 10x7x1,8mm |
| Frequency range: | 520MHz |
| Peak gain: | -2dBi |
| Manufacturer: | TriCOME |
| Antenna type: | RF |
| Operating temperature (range): | -20°C ~ 85°C |
| Antenna shape: | Rectangle |
Manufacturer:: TriCOME
Manufacturer part number: TCA07FRT-B5 RoHS
Case style: Rys.TCA07F
In stock:
50 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,9877 | 0,6569 | 0,5435 | 0,4891 | 0,4702 |
Manufacturer:: TriCOME
Manufacturer part number: TCA07FRT-B5 RoHS
Case style: Rys.TCA07FRT-B5
In stock:
20 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,9971 | 0,6640 | 0,5482 | 0,4962 | 0,4749 |
| Dimensions: | 10x7x1,8mm |
| Frequency range: | 520MHz |
| Peak gain: | -2dBi |
| Manufacturer: | TriCOME |
| Antenna type: | RF |
| Operating temperature (range): | -20°C ~ 85°C |
| Antenna shape: | Rectangle |
| Mounting: | SMD |
| Polarisation: | Bilateral |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols