W3127
Symbol Micros:
RF W3127
Case : RF ANTxxx
Antenna Helical -2.9dB Gain 433MHz
Parameters
| Dimensions: | 35,35x7mm |
| Frequency range: | 433MHz |
| Peak gain: | 2,9dBi |
| Manufacturer: | Pulse |
| Antenna type: | ISM |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Mounting: | THT |
Manufacturer:: PULSE
Manufacturer part number: W3127
Case style: RF ANTxxx
External warehouse:
6300 pcs.
| Quantity of pcs. | 200+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,6586 |
| Dimensions: | 35,35x7mm |
| Frequency range: | 433MHz |
| Peak gain: | 2,9dBi |
| Manufacturer: | Pulse |
| Antenna type: | ISM |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Mounting: | THT |
| Impedance: | 50Ohm |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols