SMD075F-2 Littelfuse Fuse
Symbol Micros:
BpS20-750-30-U
Case : Rys.BpS2920-U
Resettable fuse; SMD2920; current: 0.75A; voltage: 30V; operating temperature: -40÷85°C equivalents: 2920L075DR
Parameters
| Rated current: | 0,75A |
| Operating voltage: | 30V |
| Case: | 2920 |
| Manufacturer: | Littelfuse |
| Terminal pitch: | 0 |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Mounting: | SMD |
Manufacturer:: LITTELFUSE
Manufacturer part number: SMD075F-2 RoHS
Case style: Rys.BpS2920-U
In stock:
100 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 15+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
Manufacturer part number: SMD075F-2
Case style: Rys.BpS2920-U
External warehouse:
5220 pcs.
| Quantity of pcs. | 10+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
External warehouse:
230000 pcs.
| Quantity of pcs. | 2000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Rated current: | 0,75A |
| Operating voltage: | 30V |
| Case: | 2920 |
| Terminal pitch: | 0 |