KF33BD-TR
Symbol Micros:
STKF33BD
Case : SOP08
LDO Regulator Pos 3.3V 0.5A 8-Pin SO N T/R KF33BD-TR; KF33BD;
Parameters
| Manufacturer: | STMicroelectronics |
| Integrated circuit type: | LDO regulator |
| Input voltage range: | -0,5~20V |
| Mounting: | SMD |
| Case: | SOP08 |
| Dimensions: | 5x4x1,65mm |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 125°C |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: KF33BD-TR RoHS
Case style: SOP08t/r
Datasheet
In stock:
682 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,8861 | 0,5624 | 0,4419 | 0,4040 | 0,3851 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: KF33BD-TR
Case style: SOP08
External warehouse:
125000 pcs.
| Quantity of pcs. | 2500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3851 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: KF33BD-TR
Case style: SOP08
External warehouse:
20000 pcs.
| Quantity of pcs. | 2500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3851 |
| Manufacturer: | STMicroelectronics |
| Integrated circuit type: | LDO regulator |
| Input voltage range: | -0,5~20V |
| Mounting: | SMD |
| Case: | SOP08 |
| Dimensions: | 5x4x1,65mm |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 125°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols