TL431ACZ STM
Symbol Micros:
STO431acz ST
Case : TO92
Shunt Voltage Reference, 2.495÷36V, +/-1%, 0÷70°C
Parameters
| Input voltage range: | 0 |
| Output voltage range [V]: | 2,495V~36V |
| Tolerance [%]: | 1% |
| Operating temperature (range): | 0°C ~ 70°C |
| Case: | TO92 |
| Temperature coefficient: | 100ppm/°C |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: TL431ACZ-AP RoHS
Case style: TO92
Datasheet
In stock:
4908 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2302 | 0,1270 | 0,0841 | 0,0700 | 0,0657 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: TL431ACZ-AP
Case style: TO92
External warehouse:
12000 pcs.
| Quantity of pcs. | 12000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0657 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: TL431ACZ-AP
Case style: TO92
External warehouse:
134000 pcs.
| Quantity of pcs. | 4000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0657 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: TL431ACZ
Case style: TO92
External warehouse:
48095 pcs.
| Quantity of pcs. | 5000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0657 |
| Input voltage range: | 0 |
| Output voltage range [V]: | 2,495V~36V |
| Tolerance [%]: | 1% |
| Operating temperature (range): | 0°C ~ 70°C |
| Case: | TO92 |
| Temperature coefficient: | 100ppm/°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols