GT15J341 TOSHIBA
Symbol Micros: TGT15j341
Contractor Symbol:
Case : TO220iso
Trans IGBT Chip N-CH 600V 15A 30000mW 3-Pin(3+Tab) TO-220SIS Magazine GT15J341,S4X(S