TL431AID
Symbol Micros:
STO431aid
Case : SOP08
Shunt Voltage Reference, 2.5÷36V, +/-1%, 34ppm/°C, -40÷85°C TL431AIDR2G TL431AIDG
Parameters
| Input voltage range: | 0 |
| Output voltage range [V]: | 2,495V~36V |
| Tolerance [%]: | 1% |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 105°C |
| Case: | SOP08 |
| Temperature coefficient: | 34ppm/°C |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: TL431AIDT RoHS
Case style: SOP08t/r
In stock:
8934 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2810 | 0,1549 | 0,1027 | 0,0857 | 0,0800 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: TL431AIDT
Case style: SOP08
External warehouse:
3745600 pcs.
| Quantity of pcs. | 17500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0800 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: TL431AIDT
Case style: SOP08
External warehouse:
550000 pcs.
| Quantity of pcs. | 2500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0800 |
| Input voltage range: | 0 |
| Output voltage range [V]: | 2,495V~36V |
| Tolerance [%]: | 1% |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 105°C |
| Case: | SOP08 |
| Temperature coefficient: | 34ppm/°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols