Thermoplastic compound insul.sleeve IB 8
Symbol Micros:
TP IB 8
Case : Rys.IB8 / IBT8
Dimensions: 1.0 x 3.5mm / Φ3.5(Φ3.1) x Φ6.0mm; -10°C~200°C; Fischer : IB 8; IB8;
Parameters
| Dimensions: | 1,0 x 3,5mm |
| Thickness [m]: | 1,0mm |
| Diameter [m]: | 6mm |
| Usage: | TO220 |
| Heatsink pad type (material): | Polycarbonate |
| Parameters: | Insulating sleeve |
Manufacturer:: Fischer
Manufacturer part number: IB 8 RoHS
Case style: Rys.IB8 / IBT8
In stock:
1100 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2144 | 0,1173 | 0,0770 | 0,0664 | 0,0612 |
Manufacturer:: Fischer
Manufacturer part number: IB 8
Case style: Rys.IB8 / IBT8
External warehouse:
5890 pcs.
| Quantity of pcs. | 3000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0612 |
| Dimensions: | 1,0 x 3,5mm |
| Thickness [m]: | 1,0mm |
| Diameter [m]: | 6mm |
| Usage: | TO220 |
| Heatsink pad type (material): | Polycarbonate |
| Parameters: | Insulating sleeve |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols