ISP220 Insulating Clamping for Power Transistors TO220
Symbol Micros:
TPISP220
Case : Rys.TPISP220
Dimensions: 15.2 x 10.1mm Φ4 x 3,4mm; 205°C(1,8MPa); 135°C(8MPa); <27kV/mm; UL 94 V-0; Fischer Elektronik
Parameters
| Dimensions: | 15,2 x 10,1mm |
| Thickness [m]: | 3,4mm |
| Diameter [m]: | 4,00mm |
| Usage: | TO220 |
| Heatsink pad type (material): | Polyamide |
| Parameters: | Mounting clip for transistors |
Manufacturer:: Fischer
Manufacturer part number: ISP 220 RoHS
Case style: Rys.TPISP220
Datasheet
In stock:
100 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 1,0152 | 0,6737 | 0,5583 | 0,5041 | 0,4829 |
Manufacturer:: Fischer
Manufacturer part number: ISP 220
Case style: Rys.TPISP220
External warehouse:
7802 pcs.
| Quantity of pcs. | 300+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,4829 |
| Dimensions: | 15,2 x 10,1mm |
| Thickness [m]: | 3,4mm |
| Diameter [m]: | 4,00mm |
| Usage: | TO220 |
| Heatsink pad type (material): | Polyamide |
| Parameters: | Mounting clip for transistors |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols