PUMH4,115 NXP
Symbol Micros:
TPUMH4
Case : SC-88
2NPN 50V 100mA 300mW
Parameters
| Power dissipation: | 300mW |
| Manufacturer: | NXP |
| Current gain factor: | 200 |
| Case: | SC-88 |
| Max. collector current: | 100mA |
| Max collector-emmiter voltage: | 50V |
| Operating temperature (range): | -65°C ~ 150°C |
Manufacturer:: Nexperia
Manufacturer part number: PUMH4,115
Case style: SC-88
External warehouse:
33000 pcs.
| Quantity of pcs. | 18000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0196 |
| Power dissipation: | 300mW |
| Manufacturer: | NXP |
| Current gain factor: | 200 |
| Case: | SC-88 |
| Max. collector current: | 100mA |
| Max collector-emmiter voltage: | 50V |
| Operating temperature (range): | -65°C ~ 150°C |
| Transistor type: | 2xNPN |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols