E2023NL PULSE Transformer LAN
Symbol Micros:
TR E2023NL
Case : Rys.E2023NL
Turns ratio: 1CT:2.5CT/1CT:1CT; Ethernet (10/100 Base-T); SMD; dimensions: 12.7x7.24x5.08mm; operating temperature: 0°C~70°C
Parameters
| Height [mm]: | 5,08mm |
| Width [mm]: | 7,24mm |
| Lenght: | 12,7mm |
| Manufacturer: | Pulse |
| Operating temperature (range): | 0°C ~ 70°C |
| Mounting: | SMD |
Manufacturer:: PULSE
Manufacturer part number: E2023NL
Case style: Rys.E2023NL
External warehouse:
4 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 2,2080 |
Item in delivery
Estimated date:
2026-05-22
Quantity of pcs.: 100
| Height [mm]: | 5,08mm |
| Width [mm]: | 7,24mm |
| Lenght: | 12,7mm |
| Manufacturer: | Pulse |
| Operating temperature (range): | 0°C ~ 70°C |
| Mounting: | SMD |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols