H1012NL PULSE Transformer LAN
Symbol Micros:
TR H1012NL
Case : Rys.H1012NL
Turns ratio: RX 1:1, TX 1:1; Ethernet (10/100 Base-T); SMD; dimensions: 17.78x12.83x6.22 mm; operating temperature: -40°C~85°C; max.insertion loss -1dB
Parameters
| Height [mm]: | 6,22mm |
| Width [mm]: | 12,83mm |
| Lenght: | 17,78mm |
| Manufacturer: | Pulse |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Mounting: | SMD |
Manufacturer:: PULSE
Manufacturer part number: H1012NL
Case style: Rys.H1012NL
External warehouse:
760 pcs.
| Quantity of pcs. | 40+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 2,7605 |
| Height [mm]: | 6,22mm |
| Width [mm]: | 12,83mm |
| Lenght: | 17,78mm |
| Manufacturer: | Pulse |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Mounting: | SMD |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols