T835-600B
Symbol Micros:
TR008t835-600b
Case : DPAK
Triac; It=8A; Vdrm=600V; Igt=8A T835-600B; T835-600B-TR;
Parameters
| Case: | DPAK |
| Current: | 8A |
| Gate current: | 8mA |
| Operating voltage: | 600V |
| Thyristor type: | Triac |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: T835-600B RoHS
Case style: DPAK
Datasheet
In stock:
85 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 10+ | 75+ | 225+ | 900+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,7043 | 0,4452 | 0,3392 | 0,3180 | 0,3062 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: T835-600B-TR RoHS
Case style: DPAK t/r
Datasheet
In stock:
2500 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,6878 | 0,4358 | 0,3439 | 0,3133 | 0,2992 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: T835-600B-TR
Case style: DPAK
External warehouse:
15000 pcs.
| Quantity of pcs. | 2500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3062 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: T835-600B
Case style: DPAK
External warehouse:
3363 pcs.
| Quantity of pcs. | 450+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3062 |
| Case: | DPAK |
| Current: | 8A |
| Gate current: | 8mA |
| Operating voltage: | 600V |
| Thyristor type: | Triac |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols