HEF40106BTT
Symbol Micros:
UC106 dt NXP
Case : TSSOP14
Inverter Schmitt Trigger 6-Element CMOS 14-Pin TSSOP HEF40106BTT,118 HEF40106BTT,112
Parameters
| Manufacturer: | Nexperia |
| Type: | Inverter |
| Integrated circuit type: | Digital |
| Supply voltage range: | 3V~15V |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Mounting: | SMD |
| Case: | TSSOP14 |
Manufacturer:: NXP
Manufacturer part number: HEF40106BTT,112 RoHS
Case style: TSSOP14
Datasheet
In stock:
91 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 5+ | 20+ | 96+ | 384+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,5630 | 0,4193 | 0,3109 | 0,2615 | 0,2450 |
Manufacturer:: Nexperia
Manufacturer part number: HEF40106BTT,118
Case style: TSSOP14
External warehouse:
15000 pcs.
| Quantity of pcs. | 2500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2450 |
| Manufacturer: | Nexperia |
| Type: | Inverter |
| Integrated circuit type: | Digital |
| Supply voltage range: | 3V~15V |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Mounting: | SMD |
| Case: | TSSOP14 |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols