MC14504BDG
Symbol Micros:
UC504 d ONS
Case : SOP16
Voltage Level Shifter CMOS/TTL to CMOS 6-CH Unidirectional Automotive 16SOIC MC14504BDR2G
Parameters
| Manufacturer: | ONSEMI |
| Type: | Voltage level translator |
| Integrated circuit type: | Digital |
| Supply voltage range: | 3V~18V |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
| Mounting: | SMD |
| Case: | SOP16 |
Manufacturer:: ON-Semiconductor
Manufacturer part number: MC14504BDG RoHS
Case style: SOP16
Datasheet
In stock:
2 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 5+ | 48+ | 96+ | 480+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 1,0318 | 0,6863 | 0,5312 | 0,5124 | 0,4912 |
Manufacturer:: ON-Semiconductor
Manufacturer part number: MC14504BDG RoHS
Case style: SOP16
Datasheet
In stock:
40 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 3+ | 10+ | 20+ | 40+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 1,0318 | 0,7357 | 0,5758 | 0,5241 | 0,4912 |
Manufacturer:: ON-Semiconductor
Manufacturer part number: MC14504BDG
Case style: SOP16
External warehouse:
774 pcs.
| Quantity of pcs. | 720+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,4912 |
| Manufacturer: | ONSEMI |
| Type: | Voltage level translator |
| Integrated circuit type: | Digital |
| Supply voltage range: | 3V~18V |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
| Mounting: | SMD |
| Case: | SOP16 |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols