CY22150FZXC
Symbol Micros:
UICY22150fzxc
Case : TSSOP16
Clock Generator; 1MHz~133MHz-IN; 200MHz-OUT; 1:6; 2,375V~3,465V; 0°C~70°C; CY22150FZXCT;
Parameters
| Supply voltage range: | 2,375V ~ 3,465V |
| Case: | TSSOP16 |
| Input frequency: | 1MHz ~ 133MHz |
| Operating current: | 45mA |
| Manufacturer: | Cypress |
| Operating temperature (range): | 0°C ~ 70°C |
Manufacturer:: Cypress
Manufacturer part number: CY22150FZXC RoHS
Case style: TSSOP16
Datasheet
In stock:
10 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 3+ | 10+ | 30+ | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 5,4000 | 4,9745 | 4,7135 | 4,5819 | 4,4996 |
Manufacturer:: Infineon
Manufacturer part number: CY22150FZXC
Case style: TSSOP16
External warehouse:
145 pcs.
| Quantity of pcs. | 96+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 9,8974 |
| Supply voltage range: | 2,375V ~ 3,465V |
| Case: | TSSOP16 |
| Input frequency: | 1MHz ~ 133MHz |
| Operating current: | 45mA |
| Manufacturer: | Cypress |
| Operating temperature (range): | 0°C ~ 70°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols