DG411DY
Symbol Micros:
UIDG411dy
Case : SOP16N
4x SPST-NC Analog Switch, Ron 35Ω, tON/tOFF 110/100ns, +/-15,12V, -40÷85°C
Parameters
| Supply voltage: | 13V~44V |
| Resistance: | 35 Ohm |
| Configuration: | 4xSPST |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Number of channels: | 4 |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: DG411DY-E3
Case style: SOP16N
External warehouse:
250 pcs.
| Quantity of pcs. | 50+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,7439 |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: DG411DY-E3
Case style: SOP16N
External warehouse:
1054 pcs.
| Quantity of pcs. | 500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,7791 |
| Supply voltage: | 13V~44V |
| Resistance: | 35 Ohm |
| Configuration: | 4xSPST |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Number of channels: | 4 |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols