LDD-350L Mean Well
Symbol Micros:
UILDD-350L
Case : Rys.LDD-xxxL
DC-DC Constant Current Step-Down LED driver Vin 9-36V Vout2-32V 350mA
Parameters
| Manufacturer: | Mean Well |
| Type: | Constant Current |
| Operating temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Supply voltage: | 9V~36V |
| Output current [A]: | 350mA |
Manufacturer:: MEAN WELL
Manufacturer part number: LDD-350L RoHS
Case style: Rys.LDD-xxxL
Datasheet
In stock:
20 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 4,2259 | 3,6323 | 3,4014 | 3,2789 | 3,2507 |
Manufacturer:: MEAN WELL
Manufacturer part number: LDD-350L
Case style: Rys.LDD-xxxL
External warehouse:
496 pcs.
| Quantity of pcs. | 38+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 3,2507 |
Manufacturer:: MEAN WELL
Manufacturer part number: LDD-350L
Case style: Rys.LDD-xxxL
External warehouse:
525 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 3,2507 |
| Manufacturer: | Mean Well |
| Type: | Constant Current |
| Operating temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Supply voltage: | 9V~36V |
| Output current [A]: | 350mA |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols