MICRF220AYQS
Symbol Micros:
UIMICRF220ayqs
Case : QSOP16
RF ASK Receiver; 300MHz~450MHz; Si -110dBm; 3V~3,6V; -40°C ~ 105°C; Equivalent: MICRF220AYQS-TR;
Parameters
| Case: | QSOP16 |
| Supply voltage range: | 3V ~ 3,6V |
| Interface: | - |
| Frequency: | 450MHz |
| Integrated circuit type: | RF receiver |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 105°C |
Manufacturer:: Micrel
Manufacturer part number: MICRF220AYQS RoHS
Case style: QSOP16
Datasheet
In stock:
20 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 300+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 1,8632 | 1,4793 | 1,3356 | 1,2649 | 1,2414 |
Manufacturer:: Microchip
Manufacturer part number: MICRF220AYQS
Case style: QSOP16
External warehouse:
168 pcs.
| Quantity of pcs. | 98+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 1,5923 |
| Case: | QSOP16 |
| Supply voltage range: | 3V ~ 3,6V |
| Interface: | - |
| Frequency: | 450MHz |
| Integrated circuit type: | RF receiver |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 105°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols