SI5351A-B-GT
Symbol Micros:
UISI5351a-b-gt
Case : MSOP10
Clock Generator 2,5kHz~200MHz-IN; 160MHz-OUT; 22ma; 1,8V~3,3V; -40°C~85°C Substitute: SI5351A-B-GTR; SI5351A-B04771-GT;
Parameters
| Operating current: | 22mA |
| Manufacturer: | Silicon Laboratories |
| Supply voltage range: | 1,8V ~ 3,3V |
| Case: | MSOP10 |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Frequency: | 200MHz |
| Number of timers: | 2 |
Manufacturer:: Silicon Laboratories
Manufacturer part number: SI5351A-B-GT RoHS
Case style: MSOP10t/r
Datasheet
In stock:
200 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 5+ | 30+ | 200+ | 400+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 1,3629 | 0,9561 | 0,7878 | 0,7270 | 0,7177 |
Manufacturer:: SKYWORKS
Manufacturer part number: SI5351A-B-GT
Case style: MSOP10
External warehouse:
95 pcs.
| Quantity of pcs. | 95+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 1,7399 |
| Operating current: | 22mA |
| Manufacturer: | Silicon Laboratories |
| Supply voltage range: | 1,8V ~ 3,3V |
| Case: | MSOP10 |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Frequency: | 200MHz |
| Number of timers: | 2 |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols