SS543AT HONEYWELL
Symbol Micros:
UISS543at
Case : SOT89
Hall Effect Sensor 20mA Unipolar 5V/9V/12V/15V/18V Automotive 4-Pin(3+Tab) SOT89
Parameters
| Supply voltage range: | 4,5~24V |
| Case: | SOT89 |
| Working temperature range: | -40÷150°C |
| Manufacturer: | HONEYWELL INC. |
| Integrated circuit type: | Hall effect sensor |
| Mounting: | SMD |
Manufacturer:: HONEYWELL INC.
Manufacturer part number: SS543AT
Case style: SOT89
External warehouse:
19000 pcs.
| Quantity of pcs. | 1000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 1,1483 |
| Supply voltage range: | 4,5~24V |
| Case: | SOT89 |
| Working temperature range: | -40÷150°C |
| Manufacturer: | HONEYWELL INC. |
| Integrated circuit type: | Hall effect sensor |
| Mounting: | SMD |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols