TJA1044BT/0Z
Symbol Micros:
UITJA1044bt/0z
Case : SOP08
CAN 5Mbps Normal/Sleep/Standby 5V Automotive 8-Pin SO T/R Odpowiednik: TJA1044BT0Z-NXP-0;
Parameters
| Integrated circuit type: | Transceiver CAN |
| Additional operation modes: | High speed |
| Transmission speed: | 5Mbps |
| Supply voltage range: | 4,5V ~ 5,5V |
| Maximum bus voltage: | 42V |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 150°C |
| Case: | SOP08 |
| Integrated circuit type: | Transceiver CAN |
| Additional operation modes: | High speed |
| Transmission speed: | 5Mbps |
| Supply voltage range: | 4,5V ~ 5,5V |
| Maximum bus voltage: | 42V |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 150°C |
| Case: | SOP08 |
| Manufacturer: | NXP |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols