UITJA1051t
Symbol Micros:
UITJA1051t
Case : SOP08
High Speed CAN Transceiver, 1Mbps, 4.5÷5.5V
Parameters
| Integrated circuit type: | Transceiver CAN |
| Additional operation modes: | Silent |
| Transmission speed: | 5Mbps |
| Supply voltage range: | 4,5V ~ 5,5V |
| Maximum bus voltage: | 58V |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 150°C |
| Case: | SOP08 |
Manufacturer:: NXP
Manufacturer part number: TJA1051T/CM RoHS
Case style: SOP08t/r
Datasheet
In stock:
3 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 5+ | 30+ | 150+ | 300+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 1,3411 | 0,9397 | 0,7745 | 0,7202 | 0,7083 |
Manufacturer:: NXP
Manufacturer part number: TJA1051T/CM RoHS
Case style: SOP08t/r
Datasheet
In stock:
100 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 400+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 1,3411 | 0,9397 | 0,7981 | 0,7296 | 0,7060 |
Manufacturer:: NXP
Manufacturer part number: TJA1051T/CM,118
Case style: SOP08
External warehouse:
2500 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,7083 |
Manufacturer:: NXP
Manufacturer part number: TJA1051T/1J
Case style: SOP08
External warehouse:
2500 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,7083 |
Manufacturer:: NXP
Manufacturer part number: TJA1051T/1J
Case style: SOP08
External warehouse:
2500 pcs.
| Quantity of pcs. | 2500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,7083 |
| Integrated circuit type: | Transceiver CAN |
| Additional operation modes: | Silent |
| Transmission speed: | 5Mbps |
| Supply voltage range: | 4,5V ~ 5,5V |
| Maximum bus voltage: | 58V |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 150°C |
| Case: | SOP08 |
| Manufacturer: | NXP |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols