TNY276GN SMD
Symbol Micros:
UITNY276gn
Case : SOP08
Low Power Off-line Switcher / TinySwitch-III family, 10/19W (230 VAC +/-15%)
Parameters
| Manufacturer: | Power Integrations |
| Integrated circuit type: | Switching regulator |
| Input voltage range: | 700V |
| Mounting: | SMD |
| Case: | SOP08 |
| Dimensions: | 9,83x6,6x3,68mm |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 150°C |
Manufacturer:: Power Integrations
Manufacturer part number: TNY276GN RoHS
Case style: SOP08t/r
Datasheet
In stock:
22 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 300+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 1,7632 | 1,3071 | 1,1425 | 1,0626 | 1,0367 |
Manufacturer:: Power Integrations
Manufacturer part number: TNY276GN-TL
Case style: SOP08
External warehouse:
750 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 1,0367 |
Manufacturer:: Power Integrations
Manufacturer part number: TNY276GN-TL
Case style: SOP08
External warehouse:
33000 pcs.
| Quantity of pcs. | 1000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 1,0367 |
| Manufacturer: | Power Integrations |
| Integrated circuit type: | Switching regulator |
| Input voltage range: | 700V |
| Mounting: | SMD |
| Case: | SOP08 |
| Dimensions: | 9,83x6,6x3,68mm |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 150°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols