USB2512B-AEZG
Symbol Micros:
UIUSB2512b-aezg
Case : VQFN36
Low Speed/Full Speed/High Speed USB 2.0 High Speed Hub Controller USB 2.0 3.3V USB2512B-AEZG-TR
Parameters
| Manufacturer: | MICROCHIP |
| Standard: | USB 2.0 |
| Circuit function: | Hub Controller |
| Supply voltage range: | 3V~3,6V |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Case: | VQFN36 |
Manufacturer:: Microchip
Manufacturer part number: USB2512B-AEZG RoHS
Case style: VQFN36
Datasheet
In stock:
20 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 300+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 2,2877 | 1,8169 | 1,6428 | 1,5533 | 1,5251 |
Manufacturer:: Microchip
Manufacturer part number: USB2512B-AEZG
Case style: VQFN36
External warehouse:
523 pcs.
| Quantity of pcs. | 490+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 1,5251 |
| Manufacturer: | MICROCHIP |
| Standard: | USB 2.0 |
| Circuit function: | Hub Controller |
| Supply voltage range: | 3V~3,6V |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Case: | VQFN36 |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols