VIPER06LSTR
Symbol Micros:
UIVIPer06ls
Case : SSOP10
SMPS Primary I.C.: PWM Controller + HV Power MOSFET 1A 800V VIPER06LS(100pcs/Tube), VIPER06LSTR(2500pcs/Tape&Reel)
Parameters
| Manufacturer: | STMicroelectronics |
| Integrated circuit type: | Switching regulator |
| Input voltage range: | 85~265V |
| Mounting: | SMD |
| Case: | SSOP10 |
| Dimensions: | 5x4x1,25mm |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 150°C |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: VIPER06LS RoHS
Case style: SSOP10
Datasheet
In stock:
180 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,9725 | 0,6405 | 0,5283 | 0,4746 | 0,4629 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: VIPER06LSTR
Case style: SSOP10
External warehouse:
160000 pcs.
| Quantity of pcs. | 2500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,4629 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: VIPER06LS
Case style: SSOP10
External warehouse:
5500 pcs.
| Quantity of pcs. | 200+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,7399 |
| Manufacturer: | STMicroelectronics |
| Integrated circuit type: | Switching regulator |
| Input voltage range: | 85~265V |
| Mounting: | SMD |
| Case: | SSOP10 |
| Dimensions: | 5x4x1,25mm |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 150°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols