XC9572XL-10TQG100C
Symbol Micros:
UIXC9572x-10t100c
Case : TQFP100
CPLD ISP, 1600 Gates, 72 Macrocells, 72I/O, 10ns, 3.3V, 0÷70°C
Parameters
| Number of I/O: | 72 |
| Macrocells number: | 72 |
| Case: | TQFP100 |
| Supply voltage range: | 3,3V |
| Clock frequency: | 178MHz |
| Propagation time: | 10ns |
| Manufacturer: | XILINX |
Manufacturer:: XILINX
Manufacturer part number: XC9572XL-10TQG100C RoHS
Case style: TQFP100
Datasheet
In stock:
0 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 3+ | 10+ | 20+ | 40+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 11,2619 | 10,6706 | 10,2914 | 10,1548 | 10,0558 |
Manufacturer:: XILINX
Manufacturer part number: XC9572XL-10TQG100C
Case style: TQFP100
External warehouse:
340 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 11,6744 |
| Number of I/O: | 72 |
| Macrocells number: | 72 |
| Case: | TQFP100 |
| Supply voltage range: | 3,3V |
| Clock frequency: | 178MHz |
| Propagation time: | 10ns |
| Manufacturer: | XILINX |
| Operating temperature (range): | 0°C ~ 70°C |
| Type: | CPLD |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols