XC9572XL-10VQG44C
Symbol Micros:
UIXC9572x-10vq44c
Case : VQFP44
CPLD ISP; 1600 gates; 72 macrocells; 34 I/O; 10ns; 3V~3,6V; 0°C ~ 70°C;
Parameters
| Number of I/O: | 34 |
| Macrocells number: | 72 |
| Case: | VQFP44 |
| Supply voltage range: | 3V ~ 3,6V |
| Clock frequency: | 66,7MHz |
| Propagation time: | 10ns |
| Manufacturer: | XILINX |
Manufacturer:: XILINX
Manufacturer part number: XC9572XL-10VQG44C RoHS
Case style: VQFP44
Datasheet
In stock:
160 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 2+ | 5+ | 10+ | 30+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 7,3116 | 6,9724 | 6,6709 | 6,5154 | 6,3576 |
Manufacturer:: XILINX
Manufacturer part number: XC9572XL-10VQG44C
Case style: VQFP44
External warehouse:
858 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 7,5786 |
| Number of I/O: | 34 |
| Macrocells number: | 72 |
| Case: | VQFP44 |
| Supply voltage range: | 3V ~ 3,6V |
| Clock frequency: | 66,7MHz |
| Propagation time: | 10ns |
| Manufacturer: | XILINX |
| Operating temperature (range): | 0°C ~ 70°C |
| Type: | CPLD |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols