74LVC2G14GW-Q100H
Symbol Micros:
UT014lvc2g-q100h
Case : SOT363
Inverter Schmitt Trigger 2-Element CMOS Automotive 6-Pin TSSOP T/R
Parameters
| Manufacturer: | NXP |
| Type: | Inverter |
| Integrated circuit type: | Digital |
| Supply voltage range: | 1,65V ~ 5,5V |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 125°C |
| Mounting: | SMD |
| Case: | SOT363 |
Manufacturer:: NXP
Manufacturer part number: 74LVC2G14GW-Q100H RoHS
Case style: SOT363 t/r
Datasheet
In stock:
500 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2479 | 0,1367 | 0,0904 | 0,0753 | 0,0708 |
Manufacturer:: Nexperia
Manufacturer part number: 74LVC2G14GW-Q100H
Case style: SOT363
External warehouse:
3000 pcs.
| Quantity of pcs. | 3000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0708 |
| Manufacturer: | NXP |
| Type: | Inverter |
| Integrated circuit type: | Digital |
| Supply voltage range: | 1,65V ~ 5,5V |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 125°C |
| Mounting: | SMD |
| Case: | SOT363 |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols