NC7SZ126P5
Symbol Micros:
UTNC7sz126p
Case : SC70-5
TinyLogic UHS Buffer with Three-State Output; tpd 2,6ns; 1,65V~5,5V; -40°C~85°C; Substitute: NC7SZ126P5X; NC7SZ126P5X-F22057;
Parameters
| Nominal voltage: | 1,65V ~ 5,5V |
| Case: | SC70-5 |
| Integrated circuit type: | Logic elements |
| Manufacturer: | ON SEMICONDUCTOR |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
Manufacturer:: ON-Semiconductor
Manufacturer part number: NC7SZ126P5X RoHS
Case style: SC70-5 t/r
Datasheet
In stock:
12000 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2073 | 0,0985 | 0,0554 | 0,0422 | 0,0377 |
Manufacturer:: ON-Semiconductor
Manufacturer part number: NC7SZ126P5X-F22057
Case style: SC70-5
External warehouse:
69000 pcs.
| Quantity of pcs. | 9000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0451 |
Manufacturer:: ON-Semiconductor
Manufacturer part number: NC7SZ126P5X
Case style: SC70-5
External warehouse:
393000 pcs.
| Quantity of pcs. | 24000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0377 |
| Nominal voltage: | 1,65V ~ 5,5V |
| Case: | SC70-5 |
| Integrated circuit type: | Logic elements |
| Manufacturer: | ON SEMICONDUCTOR |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols