NC7WZ07P6X
Symbol Micros:
UTNC7wz07p6x
Case : SC70-6
TinyLogic® UHS Dual Buffer (Open Drain Output); Tpd 2,3ns; 1,65V~5,5V; -40°C ~ 85°C;
Parameters
| Nominal voltage: | 1,65V ~ 5,5V |
| Case: | SC70-6 |
| Integrated circuit type: | Buffer |
| Manufacturer: | ON SEMICONDUCTOR |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
Manufacturer:: ON-Semiconductor
Manufacturer part number: NC7WZ07P6X RoHS
Case style: SC70-6 t/r
Datasheet
In stock:
130 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2855 | 0,1522 | 0,1184 | 0,1071 | 0,1036 |
Manufacturer:: ON-Semiconductor
Manufacturer part number: NC7WZ07P6X
Case style: SC70-6
External warehouse:
33050 pcs.
| Quantity of pcs. | 18000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1036 |
Manufacturer:: ON-Semiconductor
Manufacturer part number: NC7WZ07P6X
Case style: SC70-6
External warehouse:
155000 pcs.
| Quantity of pcs. | 6000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1036 |
| Nominal voltage: | 1,65V ~ 5,5V |
| Case: | SC70-6 |
| Integrated circuit type: | Buffer |
| Manufacturer: | ON SEMICONDUCTOR |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols