NC7WZ14P6 FAIRCHILD
Symbol Micros:
UTNC7wz14p6
Case : SC70-6
TinyLogic UHS Dual Inverter with Schmitt Trigger Inputs; tpd 3,2ns; 1,5V~3,6V; -40°C~85°C; Substitute: NC7WZ14P6X (3000pcs/T&R);
Parameters
| Nominal voltage: | 1,5V ~ 3,6V |
| Case: | SC70-6 |
| Integrated circuit type: | Logic elements |
| Manufacturer: | Fairchild |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
Manufacturer:: ON-Semiconductor
Manufacturer part number: NC7WZ14P6X RoHS
Case style: SC70-6 t/r
In stock:
1227 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2328 | 0,1288 | 0,0856 | 0,0715 | 0,0665 |
Manufacturer:: ON-Semiconductor
Manufacturer part number: NC7WZ14P6X RoHS
Case style: SC70-6 t/r
In stock:
0 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2140 | 0,1170 | 0,0767 | 0,0663 | 0,0611 |
Manufacturer:: ON-Semiconductor
Manufacturer part number: NC7WZ14P6X RoHS
Case style: SC70-6 t/r
In stock:
0 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2140 | 0,1170 | 0,0767 | 0,0663 | 0,0611 |
Manufacturer:: ON-Semiconductor
Manufacturer part number: NC7WZ14P6X
Case style: SC70-6
External warehouse:
765000 pcs.
| Quantity of pcs. | 18000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0665 |
Manufacturer:: ON-Semiconductor
Manufacturer part number: NC7WZ14P6X
Case style: SC70-6
External warehouse:
816000 pcs.
| Quantity of pcs. | 6000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0665 |
| Nominal voltage: | 1,5V ~ 3,6V |
| Case: | SC70-6 |
| Integrated circuit type: | Logic elements |
| Manufacturer: | Fairchild |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols