B72207S0350K101 TDK Varistor
Symbol Micros:
WA 07N0056k TDK
Case : Rys.WA07 TDK
Varistor voltage: 56V; operating voltage: 35VAC; 45VDC; power: 0.02W; tolerance: 10%; maximum energy: 2ms - 2.5J
Parameters
| Max. DC voltage: | 45V |
| Varistor voltage: | 56V |
| Max. AC voltage: | 35V |
| Power: | 0,02W |
| Manufacturer: | TDK |
| Mounting: | THT |
| Tolerance [%]: | 10% |
Manufacturer:: TDK
Manufacturer part number: B72207S350K101 RoHS
Case style: Rys.WA07 TDK
Datasheet
In stock:
1000 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2472 | 0,1236 | 0,0737 | 0,0609 | 0,0548 |
Manufacturer:: TDK
Manufacturer part number: B72207S0350K101
Case style: Rys.WA07 TDK
External warehouse:
7000 pcs.
| Quantity of pcs. | 1500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1380 |
Manufacturer:: EPCOS
Manufacturer part number: B72207S0350K101
Case style: Rys.WA07 TDK
External warehouse:
112435 pcs.
| Quantity of pcs. | 4500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0548 |
Manufacturer:: TDK
Manufacturer part number: B72207S350K101
Case style: Rys.WA07 TDK
External warehouse:
229500 pcs.
| Quantity of pcs. | 3000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0582 |
| Max. DC voltage: | 45V |
| Varistor voltage: | 56V |
| Max. AC voltage: | 35V |
| Power: | 0,02W |
| Manufacturer: | TDK |
| Mounting: | THT |
| Tolerance [%]: | 10% |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols