B72650M0131K072 TDK Chip varistor
Symbol Micros: WA B72650M0131K072
Contractor Symbol:
Case : Rys.WAsmd3225
Varistor voltage: 205V; 130VAC; 170VDC; SMD; 3225; 400A; 100pF; 100mW; operating temperature: -40°C~85°C
Parameters
Capacitance: 100pF
Varistor voltage: 205V
Max. DC voltage: 170V
Max. AC voltage: 130V
Current: 400A
Case: 8063 mm
Case: 3225 cal
In stock:
1000 pcs.
Quantity of pcs. 3+ 20+ 100+ 300+ 1000+
Add to comparison tool
Packaging:
1000
Manufacturer:: TDK Manufacturer part number: B72650M131K72 Case style: Rys.WAsmd3225
External warehouse:
94000 pcs.
Quantity of pcs. 1000+ (Please wait for the order confirmation)
Add to comparison tool
Packaging:
1000
must exceed 40 Euro.
Manufacturer:: EPCOS Manufacturer part number: B72650M0131K072 Case style: Rys.WAsmd3225
External warehouse:
must exceed 40 Euro.
Capacitance: 100pF
Varistor voltage: 205V
Max. DC voltage: 170V
Max. AC voltage: 130V
Current: 400A
Case: 8063 mm
Case: 3225 cal
Power: 0,1W
Manufacturer: TDK
Operating temperature (range): -40°C ~ 85°C