TS391ILT
Symbol Micros:
WK391 ts il
Case : SOT23-5
Single Voltage Comparator; tpd 1300ns; Voff 1mV; 2V~36V; +/-1÷18V; -40÷125°C;
Parameters
| Propagation time: | 1300ns |
| Input offset voltage: | 50nA |
| Nominal voltage: | 2V ~ 36V |
| Offset voltage: | 5mV |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 125°C |
| Output type: | CMOS |
| Comparator type: | General Purpose |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: TS391ILT RoHS
Case style: SOT23-5/t/r
Datasheet
In stock:
2000 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 15+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,5190 | 0,2899 | 0,2277 | 0,2146 | 0,2078 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: TS391ILT
Case style: SOT23-5
External warehouse:
99000 pcs.
| Quantity of pcs. | 3000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2078 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: TS391ILT
Case style: SOT23-5
External warehouse:
1758000 pcs.
| Quantity of pcs. | 6000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2078 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: TS391ILT
Case style: SOT23-5
External warehouse:
546000 pcs.
| Quantity of pcs. | 3000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2078 |
| Propagation time: | 1300ns |
| Input offset voltage: | 50nA |
| Nominal voltage: | 2V ~ 36V |
| Offset voltage: | 5mV |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 125°C |
| Output type: | CMOS |
| Comparator type: | General Purpose |
| Mounting: | SMD |
| Number of channels: | 1 |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols