LM2904YD
Symbol Micros:
WO2904 yd
Case : SOP08
Op Amp Dual GP ą15V/30V Automotive 8-Pin SO N LM2904YDT
Parameters
| Nominal voltage: | 3V ~ 30V |
| Bandwidth: | 1,1MHz |
| Case: | SOP08 |
| Manufacturer: | STMicroelectronics |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 125°C |
| Integrated circuit type: | Operational amplifier |
| Mounting: | SMD |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: LM2904YDT RoHS
Case style: SOP08t/r
Datasheet
In stock:
390 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3107 | 0,1718 | 0,1137 | 0,0946 | 0,0890 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: LM2904YDT
Case style: SOP08
External warehouse:
27500 pcs.
| Quantity of pcs. | 2500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0890 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: LM2904YDT
Case style: SOP08
External warehouse:
282500 pcs.
| Quantity of pcs. | 7500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0890 |
| Nominal voltage: | 3V ~ 30V |
| Bandwidth: | 1,1MHz |
| Case: | SOP08 |
| Manufacturer: | STMicroelectronics |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 125°C |
| Integrated circuit type: | Operational amplifier |
| Mounting: | SMD |
| Number of channels: | 2 |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols